Informacija

Prekės ženklas

1 TIPO DIABETUI

Gyvenimas su 1 tipo cukriniu diabetu gali būti lengvesnis ir keliantis mažiau streso, jei esate tikri, kad apsirūpinote viskuo, ko tik jums gali prireikti cukrinio diabeto priežiūrai ir nenumatytos situacijoms, kilusioms dėl cukrinio diabeto.

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių priemonių, priedų ir aksesuarų bei medicininių priemonių, reikaling...


Gyvenimas su 1 tipo cukriniu diabetu gali būti lengvesnis ir keliantis mažiau streso, jei esate tikri, kad apsirūpinote viskuo, ko tik jums gali prireikti cukrinio diabeto priežiūrai ir nenumatytos situacijoms, kilusioms dėl cukrinio diabeto.

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių priemonių, priedų ir aksesuarų bei medicininių priemonių, reikalingų kasdienei 1 tipo cukrinio diabeto priežiūrai. Kiekvienas iš jų vaidina skirtingą vaidmenį, bet kiekvienas iš jų yra reikalingas norint tinkamai kontroliuoti cukrinį diabetą ir užkirsti kelią komplikacijoms.

Plačiau

1 TIPO DIABETUI Yra 166 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • SENSORIŲ APSAUGAI

  Sergant cukriniu diabetu būtina stebėti kraujo gliukozę ir išlaikyti ją kuo panašesnę į žmogaus, nesergančiu cukriniu diabetu, kraujo gliukozę. Tam, kad būtų galima nuolat stebėti cukraus kiekį kraujyje, naudojamos nuolatinės gliukozės matavimo (CGM) sistemos– FreeStyle Libre, Miao Miao, Miao Miao 2, Blucon NightRider, Dexcom G6, Dexcom G5, G4, Enlite GuardianLink / MiniLink. Kad šių sistemų dalys – jutikliai (sensoriai) ir siųstuvai (transmiteriai), tinkamai veiktų ir būtų apsaugoti nuo nepageidaujamo išorės poveikio, dažnai reikalingos papildomos priemonės.

  Čia rasite įvairių priemonių ir priedų, skirtų nuolatinės gliukozės matavimo sistemoms apsaugoti ir papuošti – specialių apsauginių pleistrų ir teipų, kineziologinių teipų, elastinių bintų sensoriams ir transmiteriams, taip pat silikoninių dėklų skaitytuvams, pleistrų insulino pompos leidimo sistemos bei lipdukų sensoriams ir insulino pompoms. Spalvų, formų ir medžiagų įvairovė suteiks galimybę atrasti jums priimtiniausią būdą apsaugoti ir papuošti visus jūsų diabeto prietaisus.

 • ŠALTKREPŠIAI INSULINUI

  Gyvenant su cukriniu diabetu reikalinga nuolat su savimi turėti įvairių diabeto priežiūrai skirtų priemonių. Insulino penai, gliukozės matuoklis, diagnostinės juostelės, gliukozė ir kitos priemonės gali užimti nemažai vietos ir sukelti nepatogumų.

  Šaltkrepšiai, izoterminiai dėklai, termo dėklai, dėkliukai ir krepšiai – priemonės, kurių dėka ilgam laikui užtikrinama pastovi vėsi temperatūra. Šaltkrepšiai ir termo dėklai skirti vaistams, pavyzdžiui, insulinui, inhaliatoriams, tabletėms ir kapsulėms, ampulėms, cukrinio diabeto bei kitoms reikalingoms medicinos priemonėms laikyti ir transportuoti. Šie šaltkrepšiai ir termo dėklai taip pat tinkami naudoti kaip vaistinėlės.

 • KŪNO PRIEŽIŪRAI

  Cukrinis diabetas gali neigiamai paveikti kiekvieną organą ir kūno dalį, todėl būtina ne tik gerai kontroliuoti cukrinį diabetą, bet ir skirti daugiau dėmesio kūno priežiūrai.

  Cukriniu diabetu sergantiesiems pritaikytos kūno priežiūros ir higienos priemonės padeda užtikrinti tinkamą viso kūno priežiūrą. Todėl renkantis kūno priežiūros ir higienos priemones reikėtų išanalizuoti jų sudedamąsias dalis ir įsitikinti, ar šios priemonės yra tinkamos naudoti diabetikams.

 • MEDICININĖS PRIEMONĖS

  Medicininės priemonės kasdienei cukrinio diabeto kontrolei. Tai gliukomačiai, diagnostinės juostelės, insulininės adatos, dezinfekcinės servetėlės ir odos antiseptikai, šaldantys paketai ir kitos medicininės priemonės, be kurių būtų sudėtinga prižiūrėti cukrinį diabetą.

 • DIABETO APYRANKĖS

  Diabeto apyrankės ir identifikavimo apyrankės – aksesuarai, kuriuos rekomenduojama segėti nuolat sergant 1 tipo cukriniu diabetu. Diabeto apyrankės ypač svarbios tiems, kuriems reikalingas insulinas ir kiti vaistai, mažinantys cukraus kiekį kraujyje. Atsitikus taip, kad gali būti sudėtinga sau padėti dėl stiprios hipoglikemijos, tik diabeto apyrankės gali pranešti apie cukrinį diabetą ir padėti nuspręsti, kokia skubi pagalba jums turėtų būti suteikta.

  Diabeto apyrankės gali tapti jūsų gyvenimo būdo ir stiliaus dalimi. Jas ne tik nesudėtinga pritaikyti kasdienėje veikloje, bet taip pat diabeto apyrankės gali tapti nuostabiu aksesuaru ypatingomis akimirkomis. Priklausomai nuo to, ką veikiate ar planuojate užsiimti, galite pasirinkti cukrinio diabeto identifikavimo apyrankės dizainą, spalvą ir medžiagas, iš kurių diabeto apyrankė pagaminta.

 • KOJINĖS DIABETIKAMS

  Sergant cukriniu diabetu reikalinga nuolatinė ir ypatinga kojų ir pėdų priežiūra. Turi būti naudojamos pėdų priežiūrai skirtos kūno priežiūros priemonės, mūvimos kojinės diabetikams ir avima patogi avalynė. Labai svarbu kojas ir pėdas saugoti bei kuo labiau sumažinta riziką atsirasti pėdų odos pažeidimams, kraujotakos ir nervų sistemos sutrikimams kojose ir pėdose.

  Rekomenduojama atkreipti dėmesį, kad tiek specialios kojinės diabetikams, tiek įprastos kojinės atitiktų tam tikras savybes. Kojinės diabetikams turėtų būti patogios, tinkamo dydžio ir prisitaikančios prie pėdos. Diabetu sergančių mūvimos kojinės turėtų lengvai apgulti ties čiurna ir neįsispausti į odą, o kojinių siūlės turėtų būti švelnios. Kojinės diabetikams turėtų būti pagamintos iš tokių medžiagų, kad pėdos neprakaituotų ir išliktų sausos.

 • INSULINO POMPOS RŪBAI

  Insulino pompos rūbai – tai drabužiai su specialiomis integruotomis kišenėmis, sukurti patogiam ir saugiam insulino pompos nešiojimui, cukrinio diabeto priemonių ir kitų reikalingų asmeninių daiktų laikymui. Moteriški, vyriški ir vaikiški marškinėliai, kelnaitės, trumpikės, moteriška sportinė liemenėlė – visi rūbai insulino pompai pagaminti iš natūralių ir kūnui malonių medžiagų, todėl tinkami kasdienai, miegui ir sportui.

  Nors insulino pompos rūbai sukurti cukriniu diabetu sergantiesiems, jie pasižymi universalumu ir gali būti naudojami įvairiai. Dėl ypatingos kišenių sandaros ir vietos rūbuose drabužiai insulino pompai taip pat tinkami vilkėti kaip sportinė ir laisvalaikio apranga. Aktyviomis veiklomis užsiimantys ir sportuojantys bus užtikrinti, kad tiek mobilusis telefonas, tiek kiti asmeniniai daiktai saugiai gulės kišenėse ir netrukdys judėti.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 166 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 166 dalykų