Informacija

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

2 TIPO DIABETUI

Gyvenimas su 2 tipo cukriniu diabetu gali būti lengvesnis ir keliantis mažiau streso, jei esate tikri, kad apsirūpinote viskuo, ko tik jums gali prireikti cukrinio diabeto priežiūrai ir nenumatytos situacijoms, kilusioms dėl cukrinio diabeto.

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių priemonių, priedų ir aksesuarų bei medicininių priemonių, reikaling...


Gyvenimas su 2 tipo cukriniu diabetu gali būti lengvesnis ir keliantis mažiau streso, jei esate tikri, kad apsirūpinote viskuo, ko tik jums gali prireikti cukrinio diabeto priežiūrai ir nenumatytos situacijoms, kilusioms dėl cukrinio diabeto.

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių priemonių, priedų ir aksesuarų bei medicininių priemonių, reikalingų kasdienei 2 tipo cukrinio diabeto priežiūrai. Kiekvienas iš jų vaidina skirtingą vaidmenį, bet kiekvienas iš jų yra reikalingas norint tinkamai kontroliuoti cukrinį diabetą ir užkirsti kelią komplikacijoms.

Plačiau

2 TIPO DIABETUI Yra 50 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • ŠALTKREPŠIAI INSULINUI

  Gyvenant su cukriniu diabetu reikalinga nuolat su savimi turėti įvairių diabeto priežiūrai skirtų priemonių. Insulino penai, gliukozės matuoklis, diagnostinės juostelės, gliukozė ir kitos priemonės gali užimti nemažai vietos ir sukelti nepatogumų.

  Šie šaltkrepšiai, izoterminiai dėklai, termo dėklai ir dėkliukai, krepšiai ir dėklai sukurti tam, kad cukrinio diabeto priemonės būtų patogiai laikomos, kad ir kur eitumėte ir ką veiktumėte, o insulinas ir vaistai būtų jiems reikalingoje pastovioje vėsioje temperatūroje.

 • DIABETO APYRANKĖS

  Diabeto apyrankės ir identifikavimo apyrankės – aksesuarai, kuriuos rekomenduojama segėti nuolat sergant 2 tipo cukriniu diabetu. Diabeto apyrankės ypač svarbios tiems, kuriems reikalingas insulinas ir kiti vaistai, mažinantys cukraus kiekį kraujyje. Atsitikus taip, kad gali būti sudėtinga sau padėti dėl stiprios hipoglikemijos, tik diabeto apyrankės gali pranešti apie cukrinį diabetą ir padėti nuspręsti, kokia skubi pagalba jums turėtų būti suteikta.

  Diabeto apyrankės gali tapti jūsų gyvenimo būdo ir stiliaus dalimi. Jas ne tik nesudėtinga pritaikyti kasdienėje veikloje, bet taip pat diabeto apyrankės gali tapti nuostabiu aksesuaru ypatingomis akimirkomis. Priklausomai nuo to, ką veikiate ar planuojate užsiimti, galite pasirinkti cukrinio diabeto identifikavimo apyrankės dizainą, spalvą ir medžiagas, iš kurių diabeto apyrankė pagaminta.

 • KŪNO PRIEŽIŪRAI

  Cukrinis diabetas gali neigiamai paveikti kiekvieną organą ir kūno dalį, todėl būtina ne tik gerai kontroliuoti cukrinį diabetą, bet ir skirti daugiau dėmesio kūno priežiūrai.

  Cukriniu diabetu sergantiesiems pritaikytos kūno priežiūros ir higienos priemonės padeda užtikrinti tinkamą viso kūno priežiūrą. Todėl renkantis kūno priežiūros ir higienos priemones reikėtų išanalizuoti jų sudedamąsias dalis ir įsitikinti, ar šios priemonės yra tinkamos naudoti diabetikams.

 • MEDICININĖS PRIEMONĖS

  Medicininės priemonės kasdienei cukrinio diabeto kontrolei. Tai gliukomačiai, diagnostinės juostelės, insulininės adatos, dezinfekcinės servetėlės ir odos antiseptikai, šaldantys paketai ir kitos medicininės priemonės, be kurių būtų sudėtinga prižiūrėti cukrinį diabetą.

 • KOJINĖS DIABETIKAMS

  Sergant cukriniu diabetu reikalinga nuolatinė ir ypatinga kojų ir pėdų priežiūra. Turi būti naudojamos pėdų priežiūrai skirtos kūno priežiūros priemonės, mūvimos kojinės diabetikams ir avima patogi avalynė. Labai svarbu kojas ir pėdas saugoti bei kuo labiau sumažinta riziką atsirasti pėdų odos pažeidimams, kraujotakos ir nervų sistemos sutrikimams kojose ir pėdose.

  Rekomenduojama atkreipti dėmesį, kad tiek specialios kojinės diabetikams, tiek įprastos kojinės atitiktų tam tikras savybes. Kojinės diabetikams turėtų būti patogios, tinkamo dydžio ir prisitaikančios prie pėdos. Diabetu sergančių mūvimos kojinės turėtų lengvai apgulti ties čiurna ir neįsispausti į odą, o kojinių siūlės turėtų būti švelnios. Kojinės diabetikams turėtų būti pagamintos iš tokių medžiagų, kad pėdos neprakaituotų ir išliktų sausos.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 50 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 50 dalykų