Informacija

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

DIABETINIS MAISTAS

Gyvenant su cukriniu diabetu reikalinga sveika ir subalansuota mityba. Labai svarbu suprasti, kokie maisto produktai jums tinka ir yra „draugiški diabetui“, t. y. nedaro įtakos cukraus kiekiui kraujyje arba turi mažai įtakos, o kurių reikėtų vengti. Dažniausiai žymius gliukozės kraujyje svyravimus sukelia daug angliavandenių ir aukštą glikeminį ...


Gyvenant su cukriniu diabetu reikalinga sveika ir subalansuota mityba. Labai svarbu suprasti, kokie maisto produktai jums tinka ir yra „draugiški diabetui“, t. y. nedaro įtakos cukraus kiekiui kraujyje arba turi mažai įtakos, o kurių reikėtų vengti. Dažniausiai žymius gliukozės kraujyje svyravimus sukelia daug angliavandenių ir aukštą glikeminį indeksą (GI) turintis maistas. Todėl sergant cukriniu diabetu rekomenduojama rinktis maisto produktus, turinčius daugiau baltymų ir riebalų bei mažiau angliavandenių.

Mūsų el. parduotuvėje esantis diabetinis maistas – tai įvairūs produktai be pridėtinio cukraus (sugar-free), be gliuteno (gluten-free), be tuščių kalorijų (low calorie), turintys mažiau angliavandenių (low carb) ir daugiau baltymų (high protein). Šie maisto produktai tinkami sergantiems cukriniu diabetu ir susiduriantiems su kitais sveikatos iššūkiais, pavyzdžiui, turintiems alergijų, netoleruojantiems tam tikrų sudėtinių maisto produktų dalių. Taip pat šie maisto produktai puikiai tinka žmonėms, sportuojantiems ir užsiimantiems aktyviomis veiklomis ar tiesiog besilaikantiems sveikos gyvensenos principų.

Plačiau

DIABETINIS MAISTAS Yra 115 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • CUKRAUS PAKAITALAI

  Natūralūs cukraus pakaitalai – įvairūs natūralūs saldikliai ir sirupai be cukraus. Tai sveika pridėtinio cukraus alternatyva, kuri atstoja įprasto cukraus skonį bei yra naudinga organizmui.

  Natūralūs cukraus pakaitalai dažniausiai neturi angliavandenių ir kalorijų, arba jų turi labai mažai. Šių cukraus pakaitalų glikeminis indeksas (GI) yra nulinis arba labai žemas, o tai reiškia, kad šie cukraus pakaitalai neturi įtakos gliukozės kiekiui kraujyje.

 • ŠOKOLADAS IR SALDUMYNAI

  Daugelis žmonių mano, kad sergant cukriniu diabetu saldumynai yra tai, ko reikėtų atsisakyti pirmiausia. Mūsų parduotuvėje esantis šokoladas ir saldumynai savo sudėtyje neturi pridėtinio cukraus, todėl jie yra puikus pasirinkimas norintiems pasmaližiauti ir tuo pačiu tausojantiems savo sveikatą.

  Batonėliai ir šokoladas yra be cukraus, be glitimo, pagaminti iš natūralių ingredientų, saldinti cukraus pakaitalais ir saldikliais bei savo sudėtyje turintys mažiau angliavandenių (low carb) ir daugiau baltymų (high protein).

 • SAUSAINIAI IR UŽKANDŽIAI

  Daugelis žmonių mano, kad sergant cukriniu diabetu įvairūs užkandžiai yra tai, ko reikėtų atsisakyti pirmiausia. Mūsų parduotuvėje esantys sausainiai ir užkandžiai savo sudėtyje neturi pridėtinio cukraus, todėl jie yra puikus pasirinkimas norintiems pasilepinti ir tuo pačiu tausojantiems savo sveikatą.

  Sausainiai ir užkandžiai yra be cukraus, pagaminti iš natūralių ingredientų, saldinti tik natūraliais saldikliais bei savo sudėtyje turintys mažiau angliavandenių (low carb) ir daugiau baltymų (high protein).

 • DUONOS GAMINIAI

  Sergant cukriniu diabetu rekomenduojama subalansuoti mitybą taip, kad maistas turėtų kuo mažesnę įtaką cukraus kiekiui kraujyje. Tradiciniai duona ir jos gaminiai dažniausiai turi daug angliavandenių ir aukštą glikeminį indeksą, kas lemia staigius ir didelius cukraus kiekio kraujyje šuolius aukštyn.

  Mūsų parduotuvėje esantys duonos gaminiai turi mažai angliavandenių, bet yra gausūs baltymų ir skaidulų. Šių produktų glikeminis indeksas žemas, todėl jų įtaka cukraus kiekiui kraujyje yra nežymi.

 • MILTAI, KEPIMO MIŠINIAI

  Mūsų parduotuvėje atrasite mažai angliavandenių turinčių miltų - kokosų ir migdolų riešutų, baltojo gysločio sėklų luobelių bei kepimo mišinių. Šių miltų ir kepimo mišinių glikeminis indeksas žemas, todėl jie daro nežymią įtaką gliukozės kiekiui kraujyje, ir yra puiki alternatyva įprastiems grūdų miltams.

 • MAKARONAI IR RYŽIAI

  Sergant cukriniu diabetu rekomenduojama subalansuoti mitybą taip, kad maistas turėtų kuo mažesnę įtaką cukraus kiekiui kraujyje. Tradiciniai makaronai ir ryžiai dažniausiai turi daug angliavandenių ir aukštą glikeminį indeksą, kas lemia staigius ir didelius cukraus kiekio kraujyje šuolius aukštyn.

  Tuo tarpu, mūsų parduotuvėje esantys makaronai ir ryžiai turi labai mažai angliavandenių, riebalų ir baltymų. Šių produktų glikeminis indeksas yra labai žemas, todėl beveik neveikia cukraus kiekio kraujyje. Todėl tai puikus pasirinkimas norintiems pasigaminti mėgstamų makaronų ar ryžių patiekalų ir nesijaudinti dėl glikemijos svyravimų.

 • KOŠĖS IR GRANOLOS

  Mūsų parduotuvėje atrasite košes ir granolą, turinčias mažai angliavandenių. Šių košių ir granolos sudėtyje nėra pridėtinio cukraus, dirbtinių priedų. Košės ir granola gardinamos tik kakava ir labai mažais kiekiais džiovintų vaisių ir uogų.

 • RIEŠUTAI IR SĖKLOS

  Riešutai ir sėklos yra vienas tinkamiausių užkandžių žmonėms, sergantiems diabetu. Riešutai r sėklos savo sudėtyje turi daug skaidulų ir baltymų, gerųjų riebalų, ir mažai angliavandenių, o tai, valgant riešutus ir sėklas, padeda išlaikyti stabilų gliukozės kiekį kraujyje.

 • UOGIENĖS IR KREMAI

  Uogienės, džemai ir riešutų kremai, kurie savo sudėtyje neturi pridėtinio cukraus ir saldinti cukraus pakaitalais saldikliais. Puikus pasirinkimas norint išlaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje ir pasimėgauti skanumynais.

 • GĖRIMAI

  Šalti ir karšti gėrimai, kurie savo sudėtyje neturi pridėtinio cukraus. Puikus pasirinkimas tausojantiems savo sveikatą ir norintiems skaniai atsigaivinti ar susišildyti.

 • RINKINIAI

  Čia atrasite batonėlių, šokolado, saldainių ir sausainių be cukraus, užkandžių ir riešutų rinkinių.

  Šie rinkiniai papildys priešpiečių ar pietų dėžutę į darbą ir mokyklą, užkandžių atsargas vykstant į kelionę, poilsiaujant gamtoje. Jie puikiai tiks lauktuvėms einant į svečius pas cukrinuką ar tiesiog norint pradžiunginti skania ir sveika dovana.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 115 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 115 dalykų