Katalogas

Įjungti filtrai
Prekės ženklas

Informacija

Prekės ženklas

DIABETO APYRANKĖS

Diabeto apyrankės ir identifikavimo apyrankės – aksesuarai, kuriuos rekomenduojama segėti nuolat sergant 1 tipo cukriniu diabetu. Diabeto apyrankės ypač svarbios tiems, kuriems reikalingas insulinas ir kiti vaistai, mažinantys cukraus kiekį kraujyje. Atsitikus taip, kad gali būti sudėtinga sau padėti dėl stiprios hipoglikemijos, tik diabeto apyr...


Diabeto apyrankės ir identifikavimo apyrankės – aksesuarai, kuriuos rekomenduojama segėti nuolat sergant 1 tipo cukriniu diabetu. Diabeto apyrankės ypač svarbios tiems, kuriems reikalingas insulinas ir kiti vaistai, mažinantys cukraus kiekį kraujyje. Atsitikus taip, kad gali būti sudėtinga sau padėti dėl stiprios hipoglikemijos, tik diabeto apyrankės gali pranešti apie cukrinį diabetą ir padėti nuspręsti, kokia skubi pagalba jums turėtų būti suteikta.

Diabeto apyrankės gali tapti jūsų gyvenimo būdo ir stiliaus dalimi. Jas ne tik nesudėtinga pritaikyti kasdienėje veikloje, bet taip pat diabeto apyrankės gali tapti nuostabiu aksesuaru ypatingomis akimirkomis. Priklausomai nuo to, ką veikiate ar planuojate užsiimti, galite pasirinkti cukrinio diabeto identifikavimo apyrankės dizainą, spalvą ir medžiagas, iš kurių diabeto apyrankė pagaminta.

Plačiau

DIABETO APYRANKĖS Yra 16 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 16 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 16 dalykų