Katalogas

Įjungti filtrai

Informacija

Prekės ženklas

Specialūs pasiūlymai

Gliukozė

Hipoglikemija – tai organizmo būsena, kai kraujo gliukozė, arba cukraus kiekis kraujyje, yra per mažas. Tokiais atvejais dažniausiai jaučiamas silpnumas, dreba rankos ir kojos, liejasi vaizdas, išblykšta veidas, pasireiškia prakaitavimas, galvos skausmas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Jei hipoglikemija negydoma, gali atsirasti hipoglikeminės komos ...


Hipoglikemija – tai organizmo būsena, kai kraujo gliukozė, arba cukraus kiekis kraujyje, yra per mažas. Tokiais atvejais dažniausiai jaučiamas silpnumas, dreba rankos ir kojos, liejasi vaizdas, išblykšta veidas, pasireiškia prakaitavimas, galvos skausmas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Jei hipoglikemija negydoma, gali atsirasti hipoglikeminės komos pavojus. Todėl kilus hipoglikemijai svarbu kuo greičiau normalizuoti cukraus kiekį kraujyje.

Gliukozė yra viena veiksmingiausių priemonių hipoglikemijos gydymui ir prevencijai. Gliukozė gaminama įvairiais pavidalais ir yra paruošta taip, kad prireikus būtų galima pasirinkti tinkamą dozę ir kuo greičiau ją suvartoti: gliukozės tabletės, skysta gliukozė ar gliukozė milteliai.

Plačiau

Gliukozė Yra 18 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų