Katalogas

Įjungti filtrai
Prekės ženklas

Informacija

Prekės ženklas

INSULINO POMPOS RŪBAI

Insulino pompos rūbai – tai drabužiai su specialiomis integruotomis kišenėmis, sukurti patogiam ir saugiam insulino pompos nešiojimui, cukrinio diabeto priemonių ir kitų reikalingų asmeninių daiktų laikymui. Moteriški, vyriški ir vaikiški marškinėliai, kelnaitės, trumpikės, moteriška sportinė liemenėlė – visi rūbai insulino pompai pagaminti iš n...


Insulino pompos rūbai – tai drabužiai su specialiomis integruotomis kišenėmis, sukurti patogiam ir saugiam insulino pompos nešiojimui, cukrinio diabeto priemonių ir kitų reikalingų asmeninių daiktų laikymui. Moteriški, vyriški ir vaikiški marškinėliai, kelnaitės, trumpikės, moteriška sportinė liemenėlė – visi rūbai insulino pompai pagaminti iš natūralių ir kūnui malonių medžiagų, todėl tinkami kasdienai, miegui ir sportui.

Nors insulino pompos rūbai sukurti cukriniu diabetu sergantiesiems, jie pasižymi universalumu ir gali būti naudojami įvairiai. Dėl ypatingos kišenių sandaros ir vietos rūbuose drabužiai insulino pompai taip pat tinkami vilkėti kaip sportinė ir laisvalaikio apranga. Aktyviomis veiklomis užsiimantys ir sportuojantys bus užtikrinti, kad tiek mobilusis telefonas, tiek kiti asmeniniai daiktai saugiai gulės kišenėse ir netrukdys judėti.

Plačiau

INSULINO POMPOS RŪBAI Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų