Katalogas

Įjungti filtrai

Informacija

Prekės ženklas

SENSORIŲ APSAUGAI

Sergant cukriniu diabetu būtina stebėti kraujo gliukozę ir išlaikyti ją kuo panašesnę į žmogaus, nesergančiu cukriniu diabetu, kraujo gliukozę. Tam, kad būtų galima nuolat stebėti cukraus kiekį kraujyje, naudojamos nuolatinės gliukozės matavimo (CGM) sistemos– FreeStyle Libre, Miao Miao, Miao Miao 2, Blucon NightRider, Dexcom G6, Dexcom G5, G4, ...


Sergant cukriniu diabetu būtina stebėti kraujo gliukozę ir išlaikyti ją kuo panašesnę į žmogaus, nesergančiu cukriniu diabetu, kraujo gliukozę. Tam, kad būtų galima nuolat stebėti cukraus kiekį kraujyje, naudojamos nuolatinės gliukozės matavimo (CGM) sistemos– FreeStyle Libre, Miao Miao, Miao Miao 2, Blucon NightRider, Dexcom G6, Dexcom G5, G4, Enlite GuardianLink / MiniLink. Kad šių sistemų dalys – jutikliai (sensoriai) ir siųstuvai (transmiteriai), tinkamai veiktų ir būtų apsaugoti nuo nepageidaujamo išorės poveikio, dažnai reikalingos papildomos priemonės.

Čia rasite įvairių priemonių ir priedų, skirtų nuolatinės gliukozės matavimo sistemoms apsaugoti ir papuošti – specialių apsauginių pleistrų ir teipų, kineziologinių teipų, elastinių bintų sensoriams ir transmiteriams, taip pat silikoninių dėklų skaitytuvams, pleistrų insulino pompos leidimo sistemos bei lipdukų sensoriams ir insulino pompoms. Spalvų, formų ir medžiagų įvairovė suteiks galimybę atrasti jums priimtiniausią būdą apsaugoti ir papuošti visus jūsų diabeto prietaisus.

Plačiau

SENSORIŲ APSAUGAI Yra 53 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Apsauginiai pleistrai

  Specialūs apsauginiai pleistrai ir teipai. Priemonės, pritaikytos nuolatinio gliukozės stebėjimo sistemos dalių – sensorių (jutiklių) ir siųstuvų (transmiterių), apsaugai nuo vandens ir kitų išorės veiksnių.

  Apsauginiai pleistrai ir teipai tinkami įvairioms nuolatinės gliukozės stebėjimo sistemos dalims, tokioms kaip FreeStyle Libre, Dexcom G6, Dexcom G5, G4 ir Enlite GuardianLink / MiniLink, bei insulino pompų leidimo sistemoms.

 • Kineziologiniai teipai

  Kineziologiniai teipai, dar žinomi kaip kinezioteipai ar teipavimo juostos, naudojami gydant įvairias ligas ir negalavimus. Teipavimo metodika populiari reabilitacijoje ir sporto medicinoje, siekiant sutvirtinti bei stabilizuoti raumenis ir sąnarius, pagerinti kraujo ir limfos pratekėjimą po oda, mažinti skausmą ir uždegimą.

  Kineziologiniai teipai taip pat naudojami cukriniu diabetu sergančiųjų kaip papildoma apsauga nuolatiniams gliukozės jutikliams (CGM), kad sensoriai tvirčiau ir ilgiau laikytųsi ant kūno bei būtų apsaugoti nuo vandens.

 • Elastiniai tvarsčiai

  Elastiniai tvarsčiai (elastiniai bintai) dažniausiai naudojami kūno vietos, pažeistos po traumos, patempimo ar išnirimo, sutvirtinimui bei venų ligų profilaktikai.

  Elastiniai tvarsčiai taip pat naudojami cukriniu diabetu sergančiųjų kaip papildoma apsauga nuolatiniams gliukozės jutikliams (CGM), kad sensoriai tvirčiau ir ilgiau laikytųsi ant kūno.

 • Laikikliai dirželiai

  Laikikliai – dirželiai sukurti tam, kad nuolatinės gliukozės stebėjimo sistemos dalys – siųstuvai (trasmiteriai) ir jutikliai (sensoriai) būtų kuo geriau apsaugoti. Šie laikikliai – dirželiai universalūs, todėl lengvai pritaikomi tiek suaugusiojo, tiek vaiko rankai. Laikikliai – dirželiai puikus pasirinkimas tais atvejais, jei jūsų oda yra alergiška ir netoleruoja sensorių pleistrų bei kineziologinių teipų.

  Laikikliai – dirželiai tinkami įvairioms nuolatinės gliukozės stebėjimo sistemos dalims: FreeStyle Libre, Miao Miao, Miao Miao 2, Blucon NightRider, Dexcom G6, Dexcom G5, G4, Enlite GuardianLink / MiniLink.

 • Dėkliukai skaitytuvams

  Silikoniniai dėklai skirti saugiai laikyti FreeStyle Libre skaitytuvą (readerį) rankinėje, kuprinėje ar portfelyje, apsaugoti nuo nepalankių išorės veiksnių. Skaitytuvų dėklai – įvairių spalvų, todėl tikrai atrasite jums labiausiai tinkantį.

 • Lipdukai sensoriams

  Įvairių raštų lipdukai nuolatiniams gliukozės jutikliams (sensoriams), siųstuvams (transmiteriams) ir skaitytuvams (readeriams) papuošti. Lipdukai pagaminti iš specialios lipnios plėvelės su aukštos kokybės spaudos paveikslėliu.

  Lipdukai sukurti FreeStyle Libre 1 ir FreeStyle Libre 2 sensoriams , FreeStyle Libre skaitytuvams, Miao Miao 1 ir Miao Miao 2 siųstuvams.

 • Lipdukai pompoms

  Įvairių raštų lipdukai Medtronic insulino pompoms papuošti. Lipdukai pagaminti iš specialios lipnios plėvelės su aukštos kokybės spaudos paveikslėliu.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 53 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 53 dalykų