Katalogas

Įjungti filtrai

Informacija

Prekės ženklas

MEDICININĖS PRIEMONĖS

Medicininės priemonės kasdienei cukrinio diabeto kontrolei. Tai gliukomačiai, diagnostinės juostelės, insulininės adatos, dezinfekcinės servetėlės ir odos antiseptikai, šaldantys paketai ir kitos medicininės priemonės, be kurių būtų sudėtinga prižiūrėti cukrinį diabetą.


Medicininės priemonės kasdienei cukrinio diabeto kontrolei. Tai gliukomačiai, diagnostinės juostelės, insulininės adatos, dezinfekcinės servetėlės ir odos antiseptikai, šaldantys paketai ir kitos medicininės priemonės, be kurių būtų sudėtinga prižiūrėti cukrinį diabetą.

Plačiau

MEDICININĖS PRIEMONĖS Yra 24 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Gliukozė

  Hipoglikemija – tai organizmo būsena, kai kraujo gliukozė, arba cukraus kiekis kraujyje, yra per mažas. Tokiais atvejais dažniausiai jaučiamas silpnumas, dreba rankos ir kojos, liejasi vaizdas, išblykšta veidas, pasireiškia prakaitavimas, galvos skausmas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Jei hipoglikemija negydoma, gali atsirasti hipoglikeminės komos pavojus. Todėl kilus hipoglikemijai svarbu kuo greičiau normalizuoti cukraus kiekį kraujyje.

  Gliukozė yra viena veiksmingiausių priemonių hipoglikemijos gydymui ir prevencijai. Gliukozė gaminama įvairiais pavidalais ir yra paruošta taip, kad prireikus būtų galima pasirinkti tinkamą dozę ir kuo greičiau ją suvartoti: gliukozės tabletės, skysta gliukozė ar gliukozė milteliai.

 • Odos dezinfekcijai

  Įvairios medicininės priemonės skirtos odos dezinfekcijai. Dezinfekcinės servetėlės – priemonės odos paruošimui injekcijos vietai arba odos dezinfekcijai po atliktos injekcijos. Odos antiseptikai – priemonės, kuriomis paprastai ir efektyviai galima greitai dezinfekuoti odą ir išvalyti žaizdą.

 • Gliukomačiai

  Reguliarus cukraus kiekio kraujyje stebėjimas būtinas norint kontroliuoti cukrinį diabetą. Nesvarbu, ar sergate 1 tipo, ar 2 tipo cukriniu diabetu, cukraus kiekio kraujyje stebėjimo prietaisai, vadinami gliukomačiais, gliukometrais ar gliukozės matuokliais, gali suteikti vertingos informacijos apie jūsų cukraus kiekį kraujyje.

  Šie nešiojamieji elektroniniai prietaisai praneša, ar cukraus kiekis jūsų kraujyje yra per mažas, per aukštas, ar jo lygis yra geras. Jie taip pat gali suteikti papildomos informacijos apie jūsų kraujo ketonus.

 • Diagnostinės juostelės

  Diagnostinės juostelės, dar vadinamos gliukozės kraujyje tyrimo juostelėmis, yra pagrindinė cukraus kiekio kraujyje tyrimo dalis. Šios mažos vienkartinės juostelės atlieka labai svarbų vaidmenį padedant cukriniu diabetu sergantiems žmonėms kontroliuoti savo cukraus kiekį kraujyje.

  Daugeliu atvejų vieno tipo diagnostinės juostelės yra tinkamos tik vieno modelio gliukomačiui. Tačiau yra keletas gliukozės kiekio kraujyje matuoklių, kuriais taip pat galima nustatyti ketonų kiekį kraujyje, naudojant jiems tinkamas diagnostines ketonų juosteles.

 • Kitos priemonės

  Įvairios medicininės ir kitos priemonės, reikalingos cukrinio diabeto bei kitų ligų priežiūrai, gydymui ir prevencijai.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 24 dalykų