Katalogas

Įjungti filtrai

Informacija

Prekės ženklas

KŪNO PRIEŽIŪRAI

Cukrinis diabetas gali neigiamai paveikti kiekvieną organą ir kūno dalį, todėl būtina ne tik gerai kontroliuoti cukrinį diabetą, bet ir skirti daugiau dėmesio kūno priežiūrai.

Cukriniu diabetu sergantiesiems pritaikytos kūno priežiūros ir higienos priemonės padeda užtikrinti tinkamą viso kūno priežiūrą. Todėl renkantis kūno priežiūros ir higieno...


Cukrinis diabetas gali neigiamai paveikti kiekvieną organą ir kūno dalį, todėl būtina ne tik gerai kontroliuoti cukrinį diabetą, bet ir skirti daugiau dėmesio kūno priežiūrai.

Cukriniu diabetu sergantiesiems pritaikytos kūno priežiūros ir higienos priemonės padeda užtikrinti tinkamą viso kūno priežiūrą. Todėl renkantis kūno priežiūros ir higienos priemones reikėtų išanalizuoti jų sudedamąsias dalis ir įsitikinti, ar šios priemonės yra tinkamos naudoti diabetikams.

Plačiau

KŪNO PRIEŽIŪRAI Yra 10 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Odos apsaugai

  Cukriniu diabetu sergančių žmonių oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama. Cukrinio diabeto kontrolei užtikrinti nuolat atliekami kraujo gliukozės testai diagnostinės juostelėmis neretai pažeidžia rankų pirštų odą. Nuolatinių gliukozės jutiklių (sensorių) ir insulino pompos leidimo sistemų (kateterių) pleistrai taip pat gali sudirginti ir pažeisti odą ar net sukelti odos alergines reakcijas.

  Priemonės odos apsaugai – odą regeneruojančios bei medicininės priemonės, kurios padeda apsaugoti odą ir sumažinti jai sukeliamą neigiamą išorinių veiksnių poveikį. Šios priemonės padeda odai greičiau atsinaujinti ir patirti mažiau streso, kai atliekamos kasdienei cukrinio diabeto priežiūrai reikalingos procedūros.

 • Kojų ir pėdų priežiūrai

  Sergančius cukriniu diabetu dažnai kamuoja tokios odos problemos kaip sausa oda. Sausa oda niežti, trūkinėja, ypač kulnų oda, o tai ne tik sukelia diskomforto jausmą, bet gali būti ir infekcijos priežastimi.

  Rekomenduojama rinktis kojų ir pėdų priežiūros priemones, sukurtas specialiai diabetu sergantiems. Šios priemonės padeda išvengti ir sumažinti sausos odos problemas bei užtikrinti tinkamą pėdų ir kojų priežiūrą.

 • Rankų priežiūrai

  Cukriniu diabetu sergantiems žmonėms svarbu išlaikyti drėgmę rankų odoje, nes sausa oda greičiau skilinėja, taip sukeldama infekcijų riziką. Tik reguliariai drėkindami galite apsaugoti rankų odą nuo išsausėjimo.

  Rekomenduojama rinktis rankų priežiūros priemones, sukurtas diabetu sergantiems. Šios priemonės padeda išvengti išsausėjimo ir sumažinti sausos odos problemas bei užtikrinti tinkamą kasdienę rankų priežiūrą.

 • Veido priežiūrai

  Cukriniu diabetu sergantys žmonės dažnai susiduria su sausėjančia veido oda. Sausa oda greičiau skilinėja, o tai gali sukelti infekcijų riziką. Tik reguliarus drėkinimas gali apsaugoti veido odą nuo išsausėjimo.

  Rekomenduojama rinktis veido odos priežiūros priemones, sukurtas diabetu sergantiems. Šios priemonės padeda išvengti išsausėjimo ir sumažinti sausos odos problemas bei užtikrinti tinkamą kasdienę veido odos priežiūrą.

 • Burnos higienai

  Sergant cukriniu diabetu būtina rūpintis savo burnos ir dantų būkle. Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, gresia burnos infekcijos, ypač dantenų ligos. Kitos problemos, kurias gali sukelti cukrinis diabetas, yra burnos džiūvimas.

  Galite išvengti burnos problemų kontroliuodami gliukozės kiekį kraujyje, reguliariai lankydamiesi pas odontologą, ir pasirinkdami burnos higienos priemones, tinkamas diabetikams.

Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų