Katalogas

Įjungti filtrai
Prekės ženklas

Informacija

Prekės ženklas

Odos apsaugai

Cukriniu diabetu sergančių žmonių oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama. Cukrinio diabeto kontrolei užtikrinti nuolat atliekami kraujo gliukozės testai diagnostinės juostelėmis neretai pažeidžia rankų pirštų odą. Nuolatinių gliukozės jutiklių (sensorių) ir insulino pompos leidimo sistemų (kateterių) pleistrai taip pat gali sudirginti ir pažeis...


Cukriniu diabetu sergančių žmonių oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama. Cukrinio diabeto kontrolei užtikrinti nuolat atliekami kraujo gliukozės testai diagnostinės juostelėmis neretai pažeidžia rankų pirštų odą. Nuolatinių gliukozės jutiklių (sensorių) ir insulino pompos leidimo sistemų (kateterių) pleistrai taip pat gali sudirginti ir pažeisti odą ar net sukelti odos alergines reakcijas.

Priemonės odos apsaugai – odą regeneruojančios bei medicininės priemonės, kurios padeda apsaugoti odą ir sumažinti jai sukeliamą neigiamą išorinių veiksnių poveikį. Šios priemonės padeda odai greičiau atsinaujinti ir patirti mažiau streso, kai atliekamos kasdienei cukrinio diabeto priežiūrai reikalingos procedūros.

Plačiau

Odos apsaugai Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų