PRISTATYMO BŪDAI IR ĮKAINIAI

Pirkdami įveskite savo namų ar darbovietės adresą ir mes pristatysime užsakymą į jūsų pasirinktą vietą. Pristatymo laikas ir įkainiai gali skirtis atsižvelgiant į jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

PRISTATYMAS LIETUVOJE (IŠSKYRUS NERINGĄ)

PRISTATYMO BŪDAS

PRISTATYMO LAIKAS

PRISTATYMO KAINA

DPD Pickup terminalas

1 – 3 darbo dienos

3,50 Eur

LP Express paštomatas

1 – 3 darbo dienos

3,50 Eur

Kurjeris

1 – 3 darbo dienos

4,50 Eur

PRISTATYMAS NERINGOJE (KURŠIŲ NERIJOJE)

Prekes į Neringą (Kuršių Neriją) pristatome per Venipak kurjerių tarnybą. Norėdami, kad prekes pristatytume į Neringą, pasirinkite pristatymo būdą "VENIPAK. Neringa". Pristatymo laikas: 1 – 3 darbo dienos, kaina: 25,00 Eur.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS SANDĖLYJE

Prekes taip pat galite atsiimti mūsų sandėlyje, darbo dienomis 10:00 – 18:00, adresu: Medaus g. 7, Ginduliai, Klaipėdos raj. 1 – 2 darbo dienų laikotarpyje atsiųsime trumpąją žinutę jūsų nurodytu telefono numeriu apie atsiėmimui suruoštas prekes.

JŪS TAIP PAT TURĖTUMĖTE ŽINOTI

Prekių užsakymai, pateikti iki 09:00, paprastai išsiunčiami tą pačią darbo dieną. Vėliau pateikti užsakymai dažniausiai išsiunčiami kitą darbo dieną, o užsakymai, dėl kurių nėra gautas apmokėjimo patvirtinimas, išsiunčiami tada, kai gaunamas apmokėjimo patvirtinimas.

Jei užsakymas pateiktas savaitgalį, šventinę dieną arba per banko atostogas, jūsų užsakymas bus išsiųstas artimiausią darbo dieną.

Mes stengiamės, kad jūsų prekės visada būtų pristatytos laiku. Tačiau negalime garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą pristatymo laiką. Netikėtų įvykių, išpardavimų ir specialių pasiūlymų laikotarpiais bei švenčių dienomis pristatymo laikas gali būti ilgesnis nei įprasta.