PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

Mes tikimės, kad visos mūsų prekės atitinka jūsų lūkesčius. Tačiau jei jau taip atsitiko, kad norėtumėte pakeisti ar grąžinti prekę, tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo ar atsiėmimo dienos.

Norėdami pakeisti arba grąžinti prekę, informuokite mus apie tai el. paštu info@diaside.com, laiško “Subject” eilutėje nurodydami užsakymo numerį ir prierašą „KEITIMAS / GRĄŽINIMAS”. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite, dėl kokių priežasčių norite pakeisti arba grąžinti prekę.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista etiketė ir pan.), tos pačios komplektacijos, kokią gavote.

Supakuokite prekę saugiai (tam galite panaudoti ir mūsų voką ar dėžutę, kurioje gavote prekę). Pridėkite su prekėmis gautą sąskaitą ir išsiųskite registruotu paštu arba per kurjerį šiuo adresu:

GRĄŽINIMAS DIASIDE
MB „Gaumedus“
Medaus g. 7, Ginduliai,
Klaipėdos raj., LT-91276

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

Keičiamas arba grąžinamas prekes taip pat galite pristatyti ir patys į mūsų sandėlį, adresu: Medaus g. 7, Ginduliai, Klaipėdos raj., LT-91276.

Kokybiškos prekės keitimo arba grąžinimo siuntimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės.

Jei norite grąžinti gautą ne tą prekę arba nekokybišką prekę, tokią prekę pakeisime analogiška tinkama preke ir kompensuosime siuntimo išlaidas. Jei neturėsime pakeitimui tinkamos prekės, grąžinsime už prekę sumokėtą sumą.